VCHODOVÉ DVEŘE

 

DVEŘE

Vchodové dveře nabízíme v libovolném provedení a stylu. Každý může uskutečnit své vlastní nápady a sladit vchodové dveře barvou i tvarem s fasádou svého domu. Vchodové dveře je možné navrhnout v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení s otevíráním dovnitř nebo ven.Vchodové dveře vyrábíme pouze ze 4 komorových profilů systému S 8000 IQ. 4 komorový profil je vyztužen mohutnou uzavřenou ocelovou výztuhou s protikorozní úpravou, statika a pevnost dveřního křídla je navíc vyztužena pomocí svařitelných spojovačů rohů. Spodní rám dveří je tvořen plochým AL prahem s výškou 20 mm, který vyhovuje umístění jak v novostavbě tak i ve stávajícím objektu.

DVEŘE

 

Kování vchodových dveří zajišťuje 5-ti bodové bezpečné uzamčení dveří pomocí bezpečnostních IS čepů. Dveřní zámek lze v provedení klika/klika uzavřít pohybem kliky směrem nahoru a uzamknout pomocí klíče, v provedení klika/madlo se zámek uzavírá a zároveň zamyká klíčem. Dodávaný dveřní štítek HOPPE splňuje bezpečnostní třídu 3. Dveřní výplň lze individuálně zkonstruovat z profilů systému s využitím různých typů skel a doplňků a nebo jednoduše vybrat z katalogu hotových akrylátových výplní VP TREND.

 

 

JAK SI VYBRAT TYP

BALKÓNOVÝCH DVEŘÍ

 

Sedm komor pro ještě nižší tepelné ztráty a vylepšené protihlukové vlastnosti při zachování vynikající stability. Těmito parametry se řadí k absolutní špičku mezi vícekomorovými profilovými systémy.
více
Šestikomorový profil dosahuje hodnoty koeficientu tepelného prostupu U= 1,18 W/m²K (varianta s ocelovou výztuhou). Úspora tepelné energie je jednou z priorit moderního bydlení a právě těmto požadavkům vychází inovovaný profilový systém vstříc.
více
Nový čtyřkomorový systém se stavební hloubkou 74 mm má všechno, co Vaše okna potřebují. Výborné statické vlastnosti, vylepšené tepelně izolační vlastnosti a účinnou zvukovou izolaci. Především robustní ocelová výztuha umožňuje maximální velikost okenních výplní.
více